Kurz inštruktora zjazdového lyžovania I. kvalifikačného stupňa – Jahodná

Kurz inštruktora zjazdového lyžovania I. kvalifikačného stupňa - Jahodná 12 JanuárJan 2024 18:30 - 21 JanuárJan 2024 15:30

KURZ INŠTRUKTORA ZJAZDOVÉHO LYŽOVANIA
I. KVALIFIKAČNÉHO STUPŇA - ŠPECIÁLNA ČASŤ

Kurz inštruktora zjazdového lyžovania I. kvalifikačného stupňa je základným kurzom, ktorý musí absolvovať každý budúci inštruktor lyžovania. Kurz trvá 9 dní a po jeho absolvovaní je inštruktor pripravený pracovať s klientmi všetkých vekových kategórii od začiatočníkov až po mierne pokročilých lyžiarov.

Dátum: PRIPRAVUJEME  - 12.- 21.1.2024

Miesto: Športovo rekreačné stredisko Jahodná

Požadované vzdelanie pred začiatkom kurzu: všeobecná časť pre špecializácie 1. kvalifikačného stupňa. Pred prihlásením na kurz je potrebné mať absolvované školenie všeobecnej časti - 1.kvalifikačného stupňa na fakulte VŠ (UMB v Banská Bystrica, UNIBA - FTVŠ Bratislava, UNIPO Prešov)

Výstupné vzdelanie po kurze: Inštruktor zjazdového lyžovania I. (IAD 1) - platnosť licencie 4 roky

Organizátor kurzu/ školiteľ: ZSL vzdelávanie

Cena a spôsob platby za kurz:

380 € - Kurzovné

- kurzovné zahŕňa platbu za 9 dní výuky s lektormi a záverečné skúšky

- kurzovné sa platí vopred na transparentný účet sekcie vzdelávania ZSL: SK2909000000005177190084

- do poznámky zadajte svoje celé meno/IAD1 (e.g. Jan Lyza/IAD1

- variabilný symbol - prvých 6 číslic rodného čísla pred lomítkom (e.g. 990101)

Voliteľné položky:

Ubytovanie

- Ubytovanie - Športovo rekreačné stredisko Jahodná , vo viaclôžkových izbách

Ubytovanie zabezpečujeme iba pre záujemcov o viacdňový kurz.

• ubytovanie s polpenziou - 35€/osoba/noc (v 3-4 lôžkovej izbe)
  • ubytovanie - 20€/osoba/noc (v 3-4 lôžkovej izbe)

Platba za ubytovanie na mieste

Pri nenaplnení kapacity počtu osôb viaclôžkovej izby ponúkanej v propozíciách kurzu (3-4 osoby), je záujem o ubytovanie povinný uhradiť doplatok za izbu obsadenú iba dvomi osobami

Skipas:

- skipas za zvýhodnenú cenu - 10€/osoba/deň

Depozit za skipas 5€/skipas

Platba za skipas na mieste

Prosíme o detailné vyplnenie formulára na základe OP (osobné údaje s použitím diakritiky, kontrolu RČ, adresy,...) pre následné bezproblémové vydanie Certifikátu, Licencie, Osvedčenia a registrácie do ISŠ.

Prihlásenie:

Pre prihlásenie je potrebné vyplniť prihlášku a zaplatiť kurzovné vo výške 380 €. Za záväzne prihlásených sa považujú iba tí, ktorí vyplnia prihlášku a zároveň zaplatia kurzovné. Potvrdenie o prihlásení bude prihláseným zaslané až po uhradení kurzovného. Finálne informácie ku kurzu Vám budú zaslané po uzávierke prihlášok.

Uzávierka prihlášok: 03.01.2024 10:00hod.

Program kurzu:

12.01. - Prezentácia na hoteli, stretnutie na recepcii hotela ........................ - 18.30hod. - registrácia a zahájenie kurzu

13.01. -  stretnutie 8:30 - pred lyžiarskou školou JAKASKI

rozdelenie do skupín, následne praktická a teoretická výučba

13.01. - 19.01. - Praktická a teoretická výučba, prednášky, workshopy, semináre

19.01. - Teoretické skúšky,

20.01. - Metodické výstupy

21.01. - Praktické skúšky jazdy a ukončenie kurzu

Absolvovaním špeciálnej a všeobecnej časti sa úspešný absolvent kurzu stáva odborníkom v športe a má právo byť zaradený do Registra fyzických osôb v športe

Pre vydanie licencie, osvedčenia a pre registráciu za člena ZSL je potrebné zaplatiť licenčný poplatok na 4 roky vo výške 40€. Licenčný poplatok sa platí na transparentný účet vzdelávania ZSL (SK2909000000005177190084) PO ÚSPEŠNOM UKONČENÍ KURZU. (Neposielajte licenčný poplatok ešte pred kurzom. Do poznámky uveďte: IAD1). Po úspešnom absolvovaní kurzu a po úhrade licenčného poplatku budete zaradený do registra fyzických osôb v športe.

Prosíme o detailné vyplnenie formulára na základe OP (osobné údaje s použitím diakritiky, kontrola rod.čísla, adresy,...) pre následné bezproblémové vystavenie Licencie, Osvedčenia a registrácie do ISŠ.

Doprava:

- individuálna, parkovanie pri hoteli zdarma

- z ubytovania do strediska doprava nie je potrebná.

Kontakt:

V prípade otázok nás kontaktujte na e-mailovej adrese vzdelavanie@zsl.sk

STORNO:

Storno kurzu oznámiť na vzdelávanie@zsl.sk

Do termínu uzávierky prihlášok je možné zrušiť prihlášku na kurz bez storno poplatku. Po termíne uzávierky prihlášok – poplatok 50% zo všetkých objednaných služieb. Storno musí byť zrealizované písomne e-mailom na vzdelavanie@zsl.sk najneskôr deň pred zahájením kurzu. Pri storne v deň zahájenia kurzu ZSL nevracia žiadnu čiastku.

Organizátor kurzu si vyhradzuje právo zmeny lokality a termínu kurzu v prípade, že do danej lokality sa prihlásilo málo účastníkov alebo stredisko bude z technických príčin v danom termíne uzavreté.

• Schedule
  • Guests
  • Attendance
  • Počasie