Ukáž svoj talent a získaj finančný grant

Prihlás sa svojím príbehom do projektu Nadácie SOŠV Ukáž sa! 2022. Prihlasovať sa môžu športovci a športové tímy a kolektívy odteraz do 15. mája.

Nadácia Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) prichádza so 7. ročníkom grantového programu s názvom Ukáž sa!, ktorý má mladým športovcom a športovým tímom pomôcť v rozvoji ich talentu a plniť športové sny, pričom nezáleží na tom, koľkokrát sa uchádzač postaví na stupeň víťazov a koľko medailí má doma na poličke.
Záleží len na tom, aby bol šport jeho súčasťou a životom. Stačí ukázať svoj športový talent a dá sa získať finančný grant. Vlani bola jeho súčasťou aj nádejná alpská lyžiarka Sophia Polák (členka Zväzu slovenského lyžovania), ktorá sa prebojovala medzi 25 finalistov.

Je to šanca aj pre členov Zväzu slovenského lyžovania (ZSL), aby sa prihlásili do projektu Ukáž sa! Stačí vyrozprávať a poslať svoj príbeh. „Možno práve ty sa dostaneš do veľkého finále. Nakrútime ti skvelé propagačné video, s ktorým zabojuješ o hlasy verejnosti v internetovom hlasovaní, ktoré rozhodne o výške tvojho grantu. Nadácia SOŠV rozdelí až 50 000 eur medzi 13 superfinalistov a 30 finalistov,“ uvádza stránka SOŠV.

Prihlasovanie do grantového programu Ukáž sa! zaberie len pár minút, treba tak spraviť do 15. mája 2022. Prihlásiť sa môžu jednotlivci, ale aj mládežnícke športové tímy a kolektívy. Prvých 100 prihlásených bude zaradených do žrebovania o podpísaný predmet od ambasádora projektu – hokejistu Juraja Slafkovského, člena bronzového slovenského tímu na ZOH 2022 v Pekingu.

Registrovať sa dá na webe: https://www.olympic.sk/ukazsa/registracia-2022.