ZVÄZ SLOVENSKÉHO LYŽOVANIA MÁ NOVÉHO HLAVNÉHO REKLAMNÉHO PARTNERA

Alexander Feťkovský, CEO Sanaclis a Martin Paško, prezident ZSL pri podpise zmluvy o 4-ročnej spolupráci

V závere minulého roka prezident Zväzu slovenského lyžovania Martin Paško podpísal zmluvu o spolupráci so CEO spoločnosti SanaClis, pánom Alexandrom Feťkovským, na základe ktorej sa uvedená spoločnosť stáva hlavným reklamným partnerom ZSL na štvorročné obdobie.

Spoločnosť SanaClis, pôsobiaca vo farmaceutickom priemysle v oblasti výskumu a klinického skúšania liečiv, sa zaviazala finančne podporovať Zväz slovenského lyžovania a osobitne aj Team Vlha a Žampa Ski, tímy našich vrcholových alpských lyžiarov Petry Vlhovej a bratov Žampovcov.

Zväz slovenského lyžovania tak definitívne ukončil roky pretrvávajúce vákuum a neistotu spojené so sponzorovaním našich najlepších alpských lyžiarov, ktorí reprezentujú Slovensko na najvyššej svetovej úrovni. Zároveň sa mu podarilo prilákať atraktívneho sponzora z domáceho podnikateľského prostredia.

Od tejto spolupráce si ZSL sľubuje prílev peňazí aj do rozvojových projektov, predovšetkým na vzostup mladých lyžiarskych talentov.