OSLAVUJEME OLYMPIJSKÝ DEŇ

Už tento piatok, 21. júna, sa areál Kuchajda v Bratislave premení na centrum športového diania. Pri príležitosti Olympijského dňa sa tu uskutoční veľkolepá oslava plná športu, zábavy a hier pre celú rodinu. Zväz slovenského lyžovania je súčasťou tejto oslavy športu a pozýva všetkých malých aj veľkých nadšencov zimných športov, aby sa k nám pridali.

Počas celého dopoludnia, od 9:00 do 12:00, čaká mladých nadšencov športu a olympijských myšlienok bohatý program plný aktivít a zážitkov.

Zväz slovenského lyžovania pripravuje pre návštevníkov rôzne zábavné súťaže a pohybové aktivity, v ktorých sa môžu žiaci nielen otestovat, ale aj zabojovať o víťazné ceny.

Olympijský deň oslavuje šport a olympijské hodnoty

Olympijský deň, ktorý si pripomíname 21. júna na celom svete, je oslavou športu a olympijských myšlienok. Je to deň, kedy sa každý môže stať aktívnym, dozvedieť sa o dôležitosti fair play, rešpekte a priateľstve a objaviť radosť z pohybu.

Stretnutie so športovými hviezdami

Počas Olympijského dňa bude možné stretnúť sa s viacerými úspešnými športovcami a olympionikmi ako Zuzana Rehák-Štefečeková, Richard Varga, Jana Dukátová, ale aj s našou reprezentantkou, Nikolou Fričovou – víťazkou veľkého krištáľového glóbusu v lyžovaní na tráve.

Užite si s nami deň obohatený  športom, zábavou a hrami v krásnom prostredí bratislavskej Kuchajdy. Podporte olympijské myšlienky a ukážte deťom, že šport je skvelý spôsob, ako tráviť voľný čas a starať sa o svoje zdravie.

Vstup na podujatie je voľný.