Výberové konanie na odbornú pozíciu v sekcii alpských disciplín ZSL

ZVÄZ SLOVENSKÉHO LYŽOVANIA, o. z., Sekcia alpských disciplín, vyhlasuje výberové konanie na odborného zamestnanca:

• Odborný asistent trénera pre národné družstvo juniorov v zjazdovom lyžovaní.

Miesto výkonu práce: dohodou

Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer formou mandátnej zmluvy do 30.4.2023

Termín nástupu: Ihneď

Platové podmienky: 2000,- Eur/mesiac

Informácie o pracovnej pozícii tu:

Informácie o výberovom konaní:

V prípade, že sa zaujímate o uvedenú pozíciu, zašlite svoj životopis, prehľad skúseností, odborných zručností a motivačný list na sekretariat@zsl.sk  prípadne poštou na Zväz slovenského lyžovania, o. z., Galvaniho 16617/17a, 821 04 Bratislava do 25. 8. 2022 vrátane. Zaslaním životopisu a motivačného listu uchádzač súhlasí s použitím svojich osobných údajov pre potreby spojené s výberovým konaním.

Vybraným uchádzačom Zväz slovenského lyžovania zašle pozvánku na osobné stretnutie najneskôr do 27.8.2022.