SLOVENSKÍ REPREZENTANTI V ŠPIČKOVOM TERMOPRÁDLE ZNAČKY UYN

Zväz slovenského lyžovania začal spolupracovať so značkou UYN, svetovým lídrom vo výrobe funkčného športového oblečenia. Nielen desať najvýznamnejších národných lyžiarskych tímov sveta, ale už aj slovenskí reprezentanti obliekajú túto prestížnu taliansku značku.

Táto pomerne čerstvá a zaujímavá spolupráca prináša novú éru pre všetkých našich reprezentantov, ktorí po novom obliekajú termoprádlo prestížnej talianskej značky UYN. Zväz slovenského lyžovania sa aj vďaka tejto spolupráci neustále snaží zlepšovať podmienky a zvýšiť komfort pre našich reprezentantov a celú športovú komunitu.

UYN je mladá a perspektívna značka s víziou vyrábať najlepšie funkčné oblečenie pre všetky kategórie športovcov. Cieľom je zaručiť tie najlepšie materiály, optimálnu funkčnosť a najnovšie vedecké poznatky. UYN určuje trendy a svojimi produktami oslovuje širokú verejnosť – od rekreačných športovcov až po olympijských víťazov, či už ide o cyklistov, bežcov, lyžiarov alebo outdoorových nadšencov. Oblečenie prináša dokonalú rovnováhu medzi výkonom a komfortom, prispôsobuje sa pohybu športovca a ponúka maximálne pohodlie pri nosení.

Prečo je UYN tou najlepšou voľbou termoprádla:
✅bezodpadová výroba s použitím organických vlákien
✅štýlový dizajn a prepracovanie do úplného detailu
✅high-tech vlákno Texlyte Nano umožňuje voľnú cirkuláciu vzduchu medzi pokožkou a odevom a zaručuje pH-vyvážený a hypoalergénny efekt
✅dokonalý strih z jedného kusu látky a bez prešívania zaručuje optimálnu voľnosť pohybu a podporuje ideálne držanie tela
udržiava telesnú teplotu počas oddychu
tepelno-izolačná kvalita materiálu, jeho odolnosť voči ochladzovaniu pomáhajú telu dosahovať vrcholové výkony aj v klimaticky najnáročnejších podmienkach
 pot rýchlo odvádzaný  vďaka priedušnému, vlhkosť pohlcujúcemu spôsobu tkania

Ak ešte nie ste členom ZSL, využite jedinečnú šancu získať set UYN len za 205 EUR (poštovné zadarmo) a staňte sa našim členom. Set obsahuje tričko, ¾ nohavice a podkolienky.

AKO UYN OBJEDNAŤ
Pošlite mail na adresu obchod@zsl.sk
Do správy e-mailu uveďte kontaktné údaje:
  • Meno a priezvisko
  • Fakturačná adresa
  • Adresa pre doručenie (ak je iná ako fakturačná)
  • Telefónne číslo
  • Rodné číslo
  • Veľkosť trička a ¾ nohavíc (dostupné veľkosti: XS, S/M, L/XL, XXL) – dodávame len v setoch s rovnakou veľkosťou trička a ¾ nohavíc
  • Veľkosť podkolienok (dostupné veľkosti: 39-41, 42-44)
  • Prosím, uveďte, či ste už členom Zväzu slovenského lyžovania
Nasledujúci deň vám bude doručená faktúra s platobnými údajmi. Po zaplatení platby sa môžete do pár dní tešiť z prémiovej UYN kolekcie. Ponuka platí do vyčerpania zásob.
Odoslaním objednávky potvrdzujete, že ste sa oboznámili