PRED VYPLNENÍM PRIHLÁŠKY SI, PROSÍM, PREČÍTAJTE NASLEDOVNÉ:

PRED VYPLNENÍM PRIHLÁŠKY SI, PROSÍM, PREČÍTAJTE NASLEDOVNÉ:

  1. Ak ste boli vy, alebo vaše deti v minulej sezóne registrovaní nemusíte si znova robiť registráciu. Stačí si predĺžiť členstvo zaplatením členského poplatku na náš transparentný účet.
  2. Na registráciu nie je možné použiť ten istý mail, ktorý ste použili na registráciu niekedy predtým.
  3. Podrobnosti a návod na platbu nájdete na konci tejto stránky, resp. na konci registračného formuláru.
Potrebujete zaregistrovať väčšie množstvo ľudí naraz? Využite možnosť hromadnej prihlášky.

Môžete si vybrať z dvoch spôsobov.

Prvým spôsobom je Excel súbor. Ten si po kliknutí na tlačidlo nižšie stiahnete a vyplnený zašlete na e-mail: registracia@zsl.sk. Fotografie členov môžete poslať aj v prílohe e-mailu.
Stiahnuť tabuľku v Exceli

Druhým spôsobom je PDF súbor. Ten sa kliknutím na tlačidlo otvorí a umožní sa Vám  stiahnutie (v pravom hornom rohu). Stiahnutý súbor si otvorte v programe Adobe Reader / Adobe Acrobat a vyplňte. V danom programe je možné pridávať aj fotografie. Súbor po vyplnení uložte a zašlite na e-mail: registracia@zsl.sk.
Stiahnuť PDF súbor (s možnosťou pridania fotiek)

Máte problémy s registráciou?

Prosím, ak máte problémy s registráciou, skúste postupovať nasledovne:

Prosím, ešte raz pozorne skontrolujte celý formulár – najmä povinné polia, označené hviezdičkou*. Sú všetky tieto polia vyplnené?

Ak ste správne vyplnili formulár a odoslali ho, správa pri tlačidle vás upozorní, že formulár bol odoslaný. Môže sa však stať, že polia zostanú vyplnené, aj keď sa formulár odošle. Skúste viackrát skontrolovať svoju e-mailovú schránku (aj priečinok s reklamami a spamom) a počkajte na e-mail.

Ak by Vám nič neprišlo – je to znamenie, že niekde nastala chyba. Prosím, skúste formulár vyplniť ešte raz.

Ak by chyby pretrvávali, neváhajte nás kontaktovať na registracia@zsl.sk, cez chat v pravom dolnom rohu, cez kontaktný formulár alebo na tel. čísle: +421 944 097 969.

Ak bola registrácia úspešne vyplnená, krátko po odoslaní vám príde na váš e-mail potvrdzovací mail. Ten je potrebné POTVRDIŤ. Pre istotu si skontrolujte aj schránku so spamom alebo reklamami.

 

Prihláška na registráciu klubu

* povinné

1. Informácie o klube

2. Informácie o štatutárovi alebo zástupcovi

/ /

Zaškrtnutím všetkých nasledovných políčok súhlasíte so všetkým spomenutým a zároveň prehlasujete, že ste formulár vyplnili správne.

Svoje rozhodnutie o spracúvaní osobných údajov môžete kedykoľvek zmeniť. Máte právo na zmenu alebo odstránenie svojich údajov z nášho systému. Žiadosť o zmenu alebo odstránenie môžete zaslať na: registracia@zsl.sk

Používame Mailchimp ako marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na tlačidlo “Odoslať prihlášku,” súhlasíte že ste boli oboznámení s tým, že Vaše údaje budú transferované do systému Mailchimp na spracovanie. Viac o ochrane osobných údajov systému Mailchimp.

 

NÁVOD NA PLATBU ČLENSKÉHO POPLATKU

Členský poplatok môžete zaplatiť akýmkoľvek spôsobom, ktorý vám vyhovuje na náš transparentný účet.

Ak vám to vyhovuje, môžete ho zaplatiť aj naskenovaním tu uvedeného QR kódu cez mobilnú aplikáciu vášho internet bankingu.

Do poznámky platby nezabudnite napísať názov klubu.

Výška členského poplatku je minimálne 150€/1 klub/4 roky. Preto minimálne, lebo náš Zväz môžete podporiť aj vyššou čiastkou.