Vážený štatutár/ka klubu alpských disciplín.

Vzhľadom na našu opätovnú spoluprácu s TMR, Vás týmto informujeme o možnosti zakúpenia tréningového skipasu v strediskách Jasná Nízke Tatry – Chopok Sever a Chopok Juh (Krupová) resp. Vysoké Tatry – Štrbské Pleso.

V prípade, že má váš klub záujem o takýto tréningový skipas (za podmienok viď príloha – TU), je nevyhnutné vyplniť priložený excel súbor „ZSL-TMR hromadná súpiska klubu“TU s požadovanými údajmi, pričom túto možnosť má len aktívny člen ZSL (t. j. člen, ktorý je riadne zaregistrovaný a má zaplatený členský poplatok).

Postup:

  1. Vyplniť komplet súbor „ZSL-TMR hromadná súpiska klubu“ a  poslať na adresu zuzana.moravcikova@zsl.sk a registracia@zsl.sk
  2. Kontrola a schválenie súboru zväzom – ZSL a komunikácia ZSL s TMR  (TMR proces evidencie trvá 2-3dni).
  3. Informácia pre klub o schválení požiadavky na kúpu tréningového pasu a možnosť registrácie na tréning.
  4. Po splnení bodu 1-3, športové kluby príslušné k ZSL sú povinné v prípade záujmu o tréning nahlásiť čas a miesto na tréning minimálne jeden deň vopred do 15:00 hod a to zodpovednej osobe TMR (kontakty TU, bod 3.3.2 zmluvy)
  5. Po odsúhlasení zodpovednou osobou TMR, a.s. môžu športové kluby realizovať nákup Tréningových skipassov online prostredníctvom Gopass aplikácie. V prípade technických problémov je potrebné kontaktovať príslušné Gopass klientské infocentrum.