Kurz rozhodcu alpských disciplín I. kvalifikačného stupňa

Kurz rozhodcu alpských disciplín I. kvalifikačného stupňa 10 DecemberDec 2023 09:00 - 17:00

KURZ ROZHODCU ALPSKÝCH DISCIPLÍN
I. KVALIFIKAČNÉHO STUPŇA ŠPECIÁLNA ČASŤ

Kurz rozhodcu 1. stupňa je kurz zameraný na získanie znalostí o pravidlách ZSL a pravidlách FIS potrebných pre vykonávanie činnosti rozhodcu 1. stupňa na podujatiach zjazdového lyžovania.

Kurz je zároveň aj doškoľovacím kurzom 1. kvalifikačného stupňa rozhodcu alpských disciplín.

Termín: 10.12.2023

Kurz sa bude realizovať dištančnou (online) formou cez MS Teams.

Prezentácia + úvodné informácie ku školeniu budú 10.12.2023 od 08:30 hod.

Začiatok školenia o 09:00 hod.

Každý účastník kurzu musí byť prihlásený individuálne cez zaslaný link, ktorý mu bude odoslaný po uzávierke prihlášok spolu s podkladmi (videá a modelové situácie), ktoré bude  nevyhnutné mať predom stiahnuté do vlastného PC.

Kurz je ukončený skúškou.

Termín posledného prihlásenia a úhrady je stanovený do 6.12.2023

Požadované vzdelanie pred začiatkom kurzu: nevyžaduje sa

Výstupné vzdelanie po kurze: Rozhodca alpských disciplín I. (RAD 1) - platnosť licencie 4 roky, Osvedčenie o odbornej spôsobilosti

Organizátor kurzu/ školiteľ: ZSL vzdelávanie

Cena a spôsob platby za kurz:

10 € - Kurzovné

- kurzovné zahŕňa platbu za 1 deň výuky s lektormi

Vedúci kurzu: Ing. Kupčo Martin, 0907/821 593, kupco@esl.sk

Prihlásenie:

Pre prihlásenie je potrebné vyplniť prihlášku a zaplatiť kurzovné vo výške 10€. Za záväzne prihlásených sa považujú iba tí, ktorí vyplnia prihlášku a zároveň zaplatia kurzovné. Potvrdenie o prihlásení bude prihláseným zaslané až po uhradení kurzovného a uzávierke prihlášok.

Uzávierka prihlášok: 6.12.2023

Absolvovaním kurzu sa úspešný absolvent stáva odborníkom v športe a má právo byť zaradený do Registra fyzických osôb v športe

Pre vydanie licencie RAD  a  registráciu za člena ZSL  je potrebné zaplatiť licenčný poplatok na 4 roky vo výške 40€. Licenčný poplatok sa platí na transparentný účet vzdelávania ZSL (SK2909000000005177190084) PO ÚSPEŠNOM UKONČENÍ KURZU. (Neposielajte licenčný poplatok ešte pred kurzom. Do poznámky uveďte: RAD1). Po úspešnom absolvovaní kurzu a po úhrade licenčného poplatku budete zaradený do registra fyzických osôb v športe.

Kontakt:

V prípade otázok nás kontaktujte na e-mailovej adrese vzdelavanie@zsl.sk

Organizátor kurzu si vyhradzuje právo zmeny lokality a termínu kurzu v prípade, že do danej lokality sa prihlásilo málo účastníkov.

• Schedule
  • Guests
  • Attendance
  • Počasie