Všeobecná časť inštruktorského vzdelávania 1. kvalifikačného stupňa

Všeobecná časť inštruktorského vzdelávania 1. kvalifikačného stupňa 08 DecemberDec 2023 19:00 - 16 DecemberDec 2023 18:30

VŠEOBECNÁ ČASŤ INŠTRUKTORSKÉHO VZDELÁVANIA 1. KVALIFIKAČNÉHO STUPŇA

Absolvovanie všeobecnej časti inštruktorského vzdelávania 1. kvalifikačného stupňa je nevyhnutnou súčasťou každého uchádzača o vzdelávanie 1. kvalifikačného stupňa. Pred tým ako sa môžete prihlásiť na špeciálnu časť kurzu inštruktora 1. kvalifikačného stupňa, musíte podľa Zákona o športe č. 440/2015 a vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR o odbornej príprave na nadobudnutie odbornej spôsobilosti v športe absolvovať všeobecnú časť kurzu. Tá je organizovaná formou online prednášok na partnerských vysokých školách.

Pre záujemcov o kurzy ZSL - IAD 1 a ISB 1 sme zabezpečili extra termín školenia všeobecnej časti počas decembrového kurzu ZSL.

Termín: 8.-16.12.2023

Miesto konania: Hotel Liptov, Jasná

Požadované vzdelanie pred začiatkom kurzu:  18r.

Výstupné vzdelanie po kurze: potvrdenie o absolvovaní všeobecnej časti kurzu

Organizátor kurzu/ školiteľ: ZSL vzdelávanie v spolupráci s UNIBA - FTVŠ Bratislava

Cena a spôsob platby za kurz:  80 € / osoba

Prihlásenie:

Pre prihlásenie je potrebné vyplniť prihlášku a zaplatiť za školenie úhradu vo výške 80 €. Za záväzne prihlásených sa považujú iba tí, ktorí vyplnia prihlášku a zároveň zaplatia kurzovné. Potvrdenie o platbe je potrebné vložiť do prihlášky na kurz IAD 1, ISB 1 - v sekcii potvrdenie o absolvovaní všeobecnej časti.  O ďalších náležitostiach budú prihlásení informovaní priamo e-mailom po uzávierke prihlášok.

Uzávierka prihlášok: 05.12.2023 10:00hod.

Kontakt:

V prípade otázok nás kontaktujte na e-mailovej adrese vzdelavanie@zsl.sk

Organizátor kurzu si vyhradzuje právo zmeny termínu kurzu v prípade, že sa na kurz prihlásilo málo účastníkov alebo kurz nie je možné z technických príčin organizovať.

• Schedule
  • Guests
  • Attendance
  • Počasie