KURZ INŠTRUKTORA BEŽECKÉHO LYŽOVANIA I. KVALIFIKAČNÉHO STUPŇA ŠPECIÁLNA ČASŤ

Kurz inštruktora bežeckého lyžovania 1.kvalifikačného stupňa je určený pre bežcov na lyžiach, ktorí chcú svoje zručnosti predať ľuďom, ktorí sa chcú naučiť správne bežkovať. Momentálne je na trhu viacero škôl bežeckého lyžovania, či už v stredisku Skalka pri Kremnici alebo na Štrbskom plese. Inštruktori budú mať možnosť pracovať v jednej zo škôl alebo učiť ľudí bežecké lyžovanie prostredníctvom vlastného podnikania. Záujem verejnosti o bežecké lyžovanie každým rokom stúpa a práve preto, ak by si si rád zarábal prácou na čerstvom vzduchu, učením toho čo ťa baví, je tento kurz určený práve pre teba.

Dátum: 08.12. –  11.12.2022

Miesto: Areál bežeckého lyžovania SNOW, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry

Požadované vzdelanie pred začiatkom kurzu: všeobecná čast pre špecializácie 1. kvalifikačného stupňa – online kurz na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici

Výstupné vzdelanie po kurze: Inštruktor bežeckého lyžovania I. (IND 1) – platnosť licencie 4 roky, Osvedčenie o odbornej spôsobilosti

Organizátor kurzu/ školiteľ: ZSL vzdelávanie

Cena a spôsob platby za kurz:

180 € – Kurzovné

– kurzovné zahŕňa platbu za 4 dní výuky s lektormi a záverečné skúšky

– kurzovné sa platí vopred na transparentný účet sekcie vzdelávania ZSL: SK2909000000005177190084

– do poznámky zadajte svoje celé meno /IND1 (e.g. Jan Lyza/IND1

– variabilný symbol – prvých 6 číslic rodného čísla pred lomítkom (e.g. 990101)

Voliteľné položky:

● Ubytovanie na Štrbskom Plese s plnou penziou – 29€/osoba/deň

– ubytovacie zariadenie Penzión Furkotka

– poplatok za ubytovanie s plnou penziou sa platí na mieste

● Poplatok za bežecké trate na Štrbskom Plese – 2€/osoba/deň

– lístok sa platí na mieste

Prihlásenie:

Pre prihlásenie je potrebné vyplniť prihlášku a zaplatiť kurzovné vo výške 180 €. Za záväzne prihlásených sa považujú iba tí, ktorí vyplnia prihlášku a zároveň zaplatia kurzovné. Potvrdenie o prihlásení bude prihláseným zaslané až po uhradení kurzovného.

Uzávierka prihlášok: 04.12.2022 23:59

Program kurzu:

08.12.2022 9:00 – stretnutie pri rozhodcovskej veži v bežeckom areály Snow na Štrbskom Plese

08.12.2022 13:00-14:00 – presun na obed do penziónu Furkotka, následne sa spoločne ubytujeme

08.12.2022 poobede – teoretická časť kurzu

09.12. – 11.12 – Kurz podľa organizácie lektora

Absolvovaním špeciálnej a všeobecnej časti sa úspešný absolvent kurzu stáva odborníkom v športe a má právo byť zaradený do Registra fyzických osôb v športe

Pre vydanie licencie a pre registráciu za člena ZSL je potrebné zaplatiť licenčný poplatok na 4 roky vo výške 40€. Licenčný poplatok sa platí na transparentný účet vzdelávania ZSL (SK2909000000005177190084) PO ÚSPEŠNOM UKONČENÍ KURZU. (Neposielajte licenčný poplatok ešte pred kurzom. Do poznámky uveďte: IND1). Po úspešnom absolvovaní kurzu a po úhrade licenčného poplatku budete zaradený do registra fyzických osôb v športe.

Doprava:

– individuálna, parkovanie pri hoteli zdarma

– z ubytovania do strediska doprava nie je potrebná.

Kontakt:

V prípade otázok nás kontaktujte na e-mailovej adrese vzdelavanie@zsl.sk

Organizátor kurzu si vyhradzuje právo zmeny lokality a termínu kurzu v prípade, že do danej lokality sa prihlásilo málo účastníkov alebo stredisko bude z technických príčin v danom termíne uzavreté.