Duálny kurz inštruktora zjazdového lyžovania a snowboardingu I. stupňa

Duálny kurz inštruktora zjazdového lyžovania a snowboardingu I. stupňa 08 DecemberDec 2023 18:00 - 22 DecemberDec 2023 15:30

DUÁLNY KURZ INŠTRUKTORA ZJAZDOVÉHO LYŽOVANIA A SNOWBOARDINGU I. KVALIFIKAČNÉHO STUPŇA -ŠPECIÁLNA ČASŤ

Duálny kurz inštruktora zjazdového lyžovania a snowboardingu I. kvalifikačného stupňa je spojením dvoch základných kurzov inštruktorov. Kurz trvá 15 dní a po jeho absolvovaní je inštruktor pripravený pracovať s klientmi všetkých vekových kategórii od začiatočníkov až po mierne pokročilých lyžiarov aj snowboardistov. Tento kurz je finančne aj časovo efektívnejší a poskytuje absolventom širšie uplatnenie na trhu.

Dátum: 08.12. -  22.12.2023

Miesto: Jasná, Nízke Tatry

Požadované vzdelanie pred začiatkom kurzu: všeobecná čast pre špecializácie 1. kvalifikačného stupňa

Výstupné vzdelanie po kurze: Inštruktor zjazdového lyžovania I. (IAD 1) a Inštruktor snowboardingu I. (ISB 1) - platnosť licencií 4 roky

Organizátor kurzu/ školiteľ: ZSL vzdelávanie

Cena a spôsob platby za kurz:

546 € - Kurzovné

- kurzovné zahŕňa platbu za 15 dní výuky s lektormi a záverečné skúšky

- kurzovné sa platí vopred na transparentný účet sekcie vzdelávania ZSL: SK2909000000005177190084

- do poznámky zadajte svoje celé meno /dual (e.g. Jan Lyza/dual

- variabilný symbol - prvých 6 číslic rodného čísla pred lomítkom (e.g. 990101)

Voliteľné položky:

Ubytovanie

- Ubytovanie na hoteli Liptov, vo viaclôžkových izbách, podľa rooming listu ZSL.

Ubytovanie zabezpečujeme iba pre záujemcov o viacdňový kurz.

• ubytovanie s polpenziou - 39€/osoba/noc (v 3-4 lôžkovej izbe)
  • ubytovanie s raňajkami - 28€/osoba/noc (v 3-4 lôžkovej izbe)

Platba za ubytovanie na mieste

Pri nenaplnení kapacity počtu osôb viaclôžkovej izby ponúkanej v propozíciách kurzu (3-4 osoby), je záujem o ubytovanie povinný uhradiť doplatok za izbu obsadenú iba dvomi osobami (54€/osoba/noc pri ubytovaní s polpenziou, 43€/osoba/noc pri ubytovaní s raňajkami)

Skipas:

- skipas za zvýhodnenú cenu - 14€/osoba/deň

Pre nahratie skipasu za zvýhodnenú cenu je potrebné, aby ste boli držiteľmi GOPAS karty.

Táto karta bude použitá na nahratie Vášho lístak.

Pokiaľ GOPASS kartu nemáte, registrujte sa a vyžiadajte si ju na ww.gopass.travel/SK/homepage/registration

Platba za skipas na mieste

Prosíme o detailné vyplnenie formulára na základe OP (osobné údaje s použitím diakritiky, kontrolu RČ, adresy,...) pre následné bezproblémové vydanie Certifikátu, Licencie, Osvedčenia a registrácie do ISŠ.

Prihlásenie:

Pre prihlásenie je potrebné vyplniť prihlášku a zaplatiť kurzovné vo výške 546 €. Za záväzne prihlásených sa považujú iba tí, ktorí vyplnia prihlášku a zároveň zaplatia kurzovné. Potvrdenie o prihlásení bude prihláseným zaslané až po uhradení kurzovného.

Uzávierka prihlášok: 04.12.2022 22:00hod.

Program kurzu:

08.12. - Prezentácia na hoteli, stretnutie na recepcii hotel Liptov - 18.30hod. - registrácia a zahájenie kurzu

09.12. -  stretnutie 8:30 - Biela púť - Informačná kancelária, rozdelenie do skupín, následne praktická a teoretická výučba

09.12. - 15.12. - Praktická a teoretická výučba, prednášky, workshopy, semináre - IAD 1

15.12. - Teoretické skúšky, IAD 1

16.12. - Metodické výstupy IAD 1

17.12. - Praktické skúšky jazdy a ukončenie kurzu IAD

18.12. - Otvorenie kurzu ráno na svahu

18.12. - 21.12. - Praktická a teoretická výučba snowboardingu

21.12. - Teoretické skúšky ISB 1

22.12. - Metodické výstupy z lyžovania ISB 1

23.12. - Praktické skúšky z lyžovania a ukončenie kurzu ISB 1

Absolvovaním špeciálnej a všeobecnej časti sa úspešný absolvent kurzu stáva odborníkom v športe a má právo byť zaradený do Registra fyzických osôb v športe

Pre vydanie licencie a pre registráciu za člena ZSL je potrebné zaplatiť licenčný poplatok na 4 roky vo výške 40€. Licenčný poplatok sa platí na transparentný účet vzdelávania ZSL (SK2909000000005177190084) PO ÚSPEŠNOM UKONČENÍ KURZU. (Neposielajte licenčný poplatok ešte pred kurzom. Do poznámky uveďte: dual). Po úspešnom absolvovaní kurzu a po úhrade licenčného poplatku budete zaradený do registra fyzických osôb v športe.

Doprava:

- individuálna, parkovanie pri hoteli zdarma.

- z ubytovania do strediska doprava nie je potrebná.

Kontakt:

V prípade otázok nás kontaktujte na e-mailovej adrese vzdelavanie@zsl.sk

Organizátor kurzu si vyhradzuje právo zmeny lokality a termínu kurzu v prípade, že do danej lokality sa prihlásilo málo účastníkov alebo stredisko bude z technických príčin v danom termíne uzavreté.

• Schedule
  • Guests
  • Attendance
  • Počasie