Kurz rozhodcu alpských disciplín III. kvalifikačného stupňa

Kurz rozhodcu alpských disciplín III. kvalifikačného stupňa 02 DecemberDec 2023 09:00 - 17:00

KURZ ROZHODCU ALPSKÝCH DISCIPLÍN
III. KVALIFIKAČNÉHO STUPŇAŠPECIÁLNA ČASŤ

Kurz rozhodcu 3. stupňa je kurz zameraný na získanie znalostí o pravidlách ZSL a pravidlách FIS potrebných pre vykonávanie činnosti rozhodcu 3. stupňa na podujatiach zjazdového lyžovania, tzn. činnosť Technického delegáta pretekov.
Kurz je zároveň aj doškoľovacím kurzom pre "existujúcich" rozhodcov alpských disciplín 3. kvalifikačného stupňa.
Kurz RAD 3 2023/24 nebude otvorený pre nových záujemcov. Pozvánka platí pre  súčasných RAD 3 (TD) a minuloročných účastníkov školenia RAD 3 (RAD 3 aplikanti).

Termín:  2.12.2023, o 9:00 hod.

Miesto konania:  Hotel Barbora, Vyšná Boca

Požadované vzdelanie pred začiatkom kurzu: Rozhodca alpských disciplín II. kvalifikačného stupňa (RAD 2), RAD 3

Výstupné vzdelanie po kurze: Rozhodca alpských disciplín III. (RAD 3) - platnosť licencie 4 roky, Osvedčenie o odbornej spôsobilosti

Organizátor kurzu/ školiteľ: ZSL vzdelávanie

Cena a spôsob platby za kurz:

39 € - Kurzovné (pre aplikantov)

- kurzovné zahŕňa platbu za 1 deň výuky s lektormi

Prihlásenie:

Pre prihlásenie je potrebné vyplniť prihlášku a zaplatiť kurzovné vo výške 39 €. Za záväzne prihlásených sa považujú iba tí, ktorí vyplnia prihlášku a zároveň zaplatia kurzovné. Potvrdenie o prihlásení bude prihláseným zaslané až po uhradení kurzovného.

Absolvovaním špeciálnej časti kurzu sa úspešný absolvent kurzu stáva odborníkom v športe a má právo byť zaradený do Registra fyzických osôb v športe

Pre vydanie licencie a pre registráciu za člena ZSL je potrebné zaplatiť licenčný poplatok na 4 roky vo výške 40€. Licenčný poplatok sa platí na transparentný účet vzdelávania ZSL (SK2909000000005177190084) PO ÚSPEŠNOM UKONČENÍ KURZU. (Neposielajte licenčný poplatok ešte pred kurzom. Do poznámky uveďte: RAD3). Po úspešnom absolvovaní kurzu a po úhrade licenčného poplatku budete zaradený do registra fyzických osôb v športe.

Kontakt:

V prípade otázok kontaktujte - Vedúceho kurzu: Ing. Kupčo Martin, 0907/821 593, kupco@esl.sk

Organizátor kurzu si vyhradzuje právo zmeny lokality a termínu kurzu v prípade, že do danej lokality sa prihlásilo málo účastníkov.

• Schedule
  • Guests
  • Attendance
  • Počasie