ORLEN CUP PRE NAŠICH PRETEKÁROV DOPADOL NA VÝBORNU

Erik Kapiaš a Hektor Kapustík majú za sebou preteky poľského seriálu ORLEN Cup. Aj vďaka Vojenskému športovému centru Dukla Banská Bystrica sa chlapci výborne pripravili, čo potvrdili aj ich umiestnenia.

Erik Kapiaš v skoku na lyžiach obsadil v kategórii mužov vynikajúce 7.miesto. V severskej kombinácii potvrdil svoje bežecké kvality a na 10 km trati obsadil 4. miesto, keď mu stupne víťazov ušli len o pár metrov.

Hektor Kapustík v skoku na lyžiach obsadil vo svojej kategórii skvelé 2.miesto, kde ho od víťazstva delili len menšie štýlové známky. V severskej kombinácii si už víťazstvo nenechal ujsť. Najmä zásluhou výbornej skokanskej časti vybiehal na 5 km trati ako prvý. Aj keď mal silných bežcov neustále v pätách, svoju pozíciu si udržal a tešil sa z víťazstva.

Chlapcom prajeme, aby im aktuálna forma vydržala a na blížiacich sa Juniorských majstrovstvách sveta v Kanadskom Whistleri predviedli najlepší výkon.