Trénujte na zjazdovkách v Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Všetkým členom ZSL, o.z. prinášame ďalšiu výhodnú ponuku, tentokrát od lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača Oščadnica. Tešíme sa z našej spolupráce a veríme, že túto ponuku využijete.

Na základe dohodnutej spolupráce medzi lyžiarskym strediskom Snowparadise Veľká Rača (ďalej len „stredisko“) a občianskym združením Zväz slovenského lyžovania (ďalej len „ZSL“) umožňuje stredisko realizovať tréningové procesy na svojich vybraných lyžiarskych tratiach za tzv. tréningový skipas.

TRÉNUJTE NA ZJAZDOVKÁCH V SNOWPARADISE VEĽKÁ RAČA V OŠČADNICI

– uzatvorená vybraná lyžiarska trať len pre lyžiarske kluby v čase od 07:00 – 10:00 hod. alebo 08:30-11:30 hod.,
– uzatvorená trať je dostatočne široká, dlhá a vhodná na rôzne disciplíny,
– uzatvorená trať je vždy večer pred tréningom upravovaná, je osieťovaná a sú zabezpečené miesta proti zraneniu,
– zvýhodnený tréningový skipas,
– možnosť zapožičania slalomových tyčí a brán a tiež postavenie dráhy podľa zvolenej disciplíny,
– možnosť zapožičania časomiery,
– v prevádzke najkomfortnejšia lanová dráha v stredisku: počas tréningu v prevádzke Telemix 6/8 Lalíky (6-sedačková lanovka v kombinácii s 8-miestnymi kabínkami),
– možnosť usporiadať súkromné lyžiarske preteky (k dispozícii ozvučenie, štartovné čísla,
občerstvenie a všetko čo k pretekom patrí),
– zabezpečenie skibusovej dopravy,
– zabezpečenie ubytovania a stravy,
– profesionálny prístup zodpovedných pracovníkov strediska,
– zľava 25% na malý servis lyží v Skiservise v lokalite Dedovka,
– zľava 50% na bobovú dráhu, ktorá je najdlhšia na Slovensku,
– tréningy na obľúbených zjazdovkách ako napr.: Tomanova (6, červená), Strmá (9, čierna), Marguška II. (5, červená).

Zvýhodnený lístok, ktorý sa vzťahuje na pretekárov a trénerov. Pretekár je členom lyžiarskeho klubu, ktorý je členom občianskeho združenia ZSL. Tréner je členom ZSL s platnou odbornou licenciou športového odborníka v kvalifikácii tréner/ inštruktor.
– 3-hodinový skipas platný pre tréning určený výlučne na základe rozhodnutia strediska na príslušných lanových dráhach a zjazdovkách v čase od 07:00- 10:00 hod. alebo od 08:30 – 11:30 hod.,
– minimálny počet účastníkov tréningu je 15.

– Minimálny počet účastníkov tréningu je 15.
– Účastníkmi môžu byť pretekári a tréneri. Pretekári sú členovia lyžiarskeho klubu, ktorý je členom občianskeho združenia ZSL. Tréneri sú členovia ZSL s platnou odbornou licenciou športového odborníka v kvalifikácii tréner/ inštruktor.
– Tréner musí nahlásiť záujem o tréning svojho lyžiarskeho oddielu na emailovú adresu office@snowparadise.sk alebo prostredníctvom tel. +421911243601 v dostatočnom časovom predstihu, najneskôr deň vopred do 12:00 hod. Pri nahlasovaní poskytne zodpovednému pracovníkovi strediska aj menný zoznam pretekárov a trénerov a ich klubovú príslušnosť.
– Úhrada a prevzatie skipasov bude prebiehať vždy pred tréningom, min. 1 deň vopred do 16:00 hod. v Zákazníckom servise v Dedovke (Dedovka 40, 023 01 Oščadnica). Tréner uhradí sumu za všetky skipasy svojho lyžiarskeho oddielu jednorazovo v hotovosti alebo platobnou kartou.
– Samotný tréning, jeho časový a priestorový rozsah, bude určený po dohode s povereným pracovníkom Snowparadise a daným trénerom v závislosti na type trénovanej disciplíny, aktuálnom stave lyžiarskych tratí, klimatických podmienok v stredisku a od momentálnej návštevnosti strediska.
– Tréning bude prebiehať pod vedením zodpovedného trénera/trénerov.
– Zmena dohodnutého harmonogramu tréningového procesu nie je vylúčená a je predmetom dohody medzi zodpovedným trénerom a povereným pracovníkom strediska.
– Zrušenie tréningu sú obe strany povinné navzájom si oznámiť najneskôr 1 deň vopred do 16:00 hod. telefonicky zodpovednému pracovníkovi alebo trénerovi, a to osobne alebo telefonicky.
– Všetci zúčastnení lyžiari sú povinní dodržiavať pravidlá Bieleho kódexu a pokyny obsluhy strediska.
– V prípade porušenia podmienok používania skipasu zo strany pretekára alebo trénera môže byť tejto osobe skipas zablokovaný bez možnosti vrátenia peňazí.
– V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte emailom na office@snowparadise.sk alebo prostredníctvom tel. +421911243601.

Stručná charakteristika strediska SNOWPARADISE VEĽKÁ RAČA OŠČADNICA:

– najväčšie lyžiarske stredisko na Kysuciach,
– 14 km pravidelne upravovaných zjazdoviek v 3 prepojených dolinách (Dedovka – Marguška – Lalíky),
– v prevádzke 6-sedačková lanovka v kombinácii s 8-miestnymi kabínkami, dve 4-sedačkové lanovky, 3 vleky,
– celková prepravná kapacita je 9700 osôb za hodinu,
– zjazdovky všetkých náročností: 7 modrých, 4 červené, 2 čierne,
– najdlhšie osvetlené zjazdovky na večerné lyžovanie na Slovensku, v celkovej dĺžke až 2,2 km,
– pri nedostatku prírodného snehu je takmer celé stredisko vybavené umelým zasnežovaním,
– pravidelne upravené zjazdovky po dennom a aj večernom lyžovaní,
– bezplatné parkovanie priamo v stredisku (v lokalite Dedovka aj Lalíky),
– požičovňa a servis lyží a snowboardov,
– detská lyžiarska škôlka,
– úschovňa lyží a batožiny,
– centrum Horskej záchrannej služby Kysuce,
– certifikovaní inštruktori lyžovania,
– skvelé občerstvenie v Apres Ski bare v Dedovke a Panoráma bare na Marguške,
– adrenalínová jazda ratrakom počas úpravy tratí,
– spestrenie dennej lyžovačky aj vďaka bobovej dráhe – najdlhšej na Slovensku.