Kategória mladší a starší predžiaci v ZSL

V kategórii predžiakov sme si pre Vás pripravili viacero zmien ktoré chceme postupne implementovať do pretekového poriadku ZSL. Zmeny sa budú týkať  nasadzovania pretekárov na preteky ako aj materiálneho vybavenia. Tak isto sa to bude týkať bezpečnosti a atraktívnosti pretekov pre pretekárov, ale aj pre rodičov a trénerov. Uvedomujeme si, že aj napriek veľkej rivalite, nám musí ísť v prvom rade o  bezpečný a kvalitný prejav dieťaťa na lyžiach. Je nemenej dôležité dať možnosť každému jednému pretekárovi, aby mal šancu ukázať čo je v jeho silách a schopnostiach.

Aby sme deťom ukázali že vieme preklenúť trénerské či rodičovské ambície a dať dieťa na prvé miesto. Každé jedno ktoré sa postaví na štart a ide pretekať si to zaslúži. Sme veľmi radi, že Vás aj na tomto mieste môžeme informovať, že súťaž predžiakov zastreší firma BRETTON Sk s.r.o. a preteky budú v ZSL organizované pod názvom ROSSIGNOL CUP vo formáte na ktorý ste boli v minulosti zvyknutí. Deti sa môžu tešiť na hodnotné ceny v súťaži jednotlivcov a kluby opäť na klubovú súťaž.

Do budúcich ročníkov pripravujeme ďalšie novinky ktoré ako veríme skvalitnia prípravu detí na jednotlivé podujatia a každé dieťa, ktoré bude stáť na pomyselnej štartovej čiare bude mať tak rovnakú šancu na úspech.

Celý kalendár ROSSIGNOL CUP si môžete pozrieť tu.

Pretekový poriadok sa stále pripravuje a v čo najkratšom čase si ho budete môcť stiahnuť na našej stránke.

Tešíme sa na Vás na svahoch a pretekoch ROSSIGNOL CUP 2019/2020

Plánované podujatia pre túto kategóriu:

Sériové kolo Termín Disciplína Organizátor Stredisko
1. kolo11.01.2019GSLK Ski JezerskoBachledova dol.
2. kolo12.01.2019GSLK Ski JezerskoBachledova dol.
3. kolo25.01.2019GSLK RužomberokMalinô Brdo 
4. kolo26.01.2019GS, SLSki Team Martinské HoleMartinské Hole
5. kolo08.02.2019GSŠK Kubínska HoľaKubínska Hoľa
6. kolo09.02.2019GS, SLŠK Kubínska HoľaKubínska Hoľa
   7. kolo – finále14.03.2019GSSki Team ŽdiarBachledova dol.