Sneh pre kurzy inštruktorov lyžovania bude! – strediská začali s technickým zasnežovaním

Instruktori sneznych sportov

Poznáte ten pocit, keď sa ráno zobudíte, pozriete z okna, a na horách je prvý sneh? Tiež dostanete chuť obuť si lyžiarky, dať lyže na rameno a len tak sa prejsť po parkovisku a tváriť sa, že sa vraciate z lyžovačky? Alebo si pred telkou obuť snowboardové boty, dať na hlavu čiapku a okuliare a zasedieť sa na gauči tváriac sa, že sedíte v lanovke?
Je to v poriadku, sme v tom spolu…

A práve preto vám chceme oznámiť radostnú správu, že sa dnešným dňom v strediskách Jasná, Štrbské Pleso a mnohých ďalších začalo zasnežovať!!!
Kvalitná technika zabezpečí, že sa zjazdovky za pár dní pokryjú technickým snehom, upravia sa a my budeme môcť spraviť prvé oblúky. Všetko teda ide podľa plánu, aby ste sa na naše decembrové kurzy vzdelávania mohli začať tešiť.

delo, technoalpin, noc, sneh
delo, technoalpin, noc, sneh

Stať sa inštruktorom lyžovania alebo snowboardingu má veľa výhod. Okrem toho, že poriadne zlepšíte svoju vlastnú techniku pod dohľadom našich špičkových lektorov, sa stanete členom skvelého tímu ľudí so spoločnými záujmami. Nájdete parťákov na jazdy i výjazdy, na pistu i do božského prašanu. A ak snívate o tom, že sa ako inštruktori dostanete aj za hranice Slovenska, tak vás môžeme ubezpečiť, že s našim vzdelávacím programom budete vítaní vo viacerých krajinách Európy i celého sveta.Takže tak, ako sa vraví: „Sprav pre seba niečo dobré – staň sa inštruktorom lyžovania a snowboardingu!“

Na našej stránke www.zsl.sk, v sekcii Vzdelávanie, nájdete aktuálnu ponuku inštruktorských a doškoľovacích kurzov, ktoré sa uskutočnia v najbližších týždňoch v rôznych strediskách na Slovensku. Začíname už 4. decembra. Tak šup šup, prihláste sa, navoskujte nástroje a začnite s drepovaním, aby ste vládali. Tešíme sa na Vás.

Strojovna zasnezovania
delo, technoalpin, noc, sneh