Pozvánka na konferenciu NŠC: Využitie športovej diagnostiky v praxi

Národné športové centrum (NŠC) pripravilo ďalšiu konferenciu tentoraz na tému „Využitie športovej diagnostiky v praxi“, ktorá sa uskutoční v stredu 25. mája 2022 o 8.30 h v priestoroch Slovenského olympijského a športového múzea v bratislavskom Dome športu.

Prednášky budú mať Mgr. Matej Vajda, PhD. (Úvod do športovej diagnostiky, Pozícia metodika v športovom zväze), Mgr. Milan Kováč, PhD. (Možnosti a skúsenosti diagnostiky v Národnom športovom centre), Mgr. Ján Pavlík, PhD. (Športová diagnostika v teréne), Mgr. Leo Lendvorský, PhD. (Potrebujeme vedieť tréningové zóny športovca?). Súčasťou konferencie bude aj panelová diskusia na témy prepájanie športovej diagnostiky s praxou, ako a prečo hovoriť rovnakým jazykom, medziodborová trénerská spolupráca v prospech športovcov, funguje? Diskutujúci budú Mgr. David Olasz, PhD., Mgr. Milan Kabát, PhD., PaedDr. Marcel Lopuchovský, OLY.

Okrem prednášok sa účastníci môžu tešiť na prehliadku oddelenia športovej diagnostiky Národného športového centra. Vstup je zdarma, záujemcovia sa môžu prihlásiť elektronicky na adrese: lucia.petrickova@sportcenter.sk do piatka 20. mája do 12.00 h.